HİZMETLERİMİZ
Seçme Yerleştirme

Seçme ve İşe Yerleştirme   

 Başarılı bir işletmede her şeyin başlangıcının  takıma doğru seçilen kişilerle olabileceğinin farkındayız. Bu sebeple İnsan Kaynakları Yönetiminde en kritik işlevin işe alım  olduğunun bilincinde,   müşterilerimizin “söz konusu işe, en uygun  en doğru kişi” ile bir araya gelebilmesi için maksimum gayretle çalışırız. Çözüm ortağımız olarak gördüğümüz müşterimizi önce çok iyi dinler, kurumu ve yapılan işi   analiz ederiz.  Ardından doğru adaya ulaşmak için bir çok iletişim kanalını kullanır, gerekirse ilanlarımızı çıkar, maksimum hız ve gayretle sonuca ulaşırız. Bu süreçte “ güven, yerinde gizlilik ve yerinde açıklık” ilkelerine  her koşulda  dikkat eder,      bu ilişkinin  her iki taraf içinde uzun yıllar devam edecek bir birliktelik olduğunu biliriz.  Tanıştığımız her yeni aday, tıpkı müşterilerimiz gibi bizim için değerlidir Adaylarımıza karşıda sorumluklarımızın farkındayız. Onların  yasal hakları, mutlulukları ve kendi becerilerine uygun işlere yerleşmeleri   bizim için çok önemlidir.                              

Üst Düzey Yönetici Yerleştirme 

 Kartallar sürü halinde yaşamaz. Onları tek tek arayıp bulmak gerekir.          

                                                                                              H.Ross Perot


Şirketlerimizin   global bir bakış açısıyla varlıklarını gelecek nesillere taşıyabilmesinin, güçlü bir takımı  ancak, doğru liderlerle kurabileceğinin ve  bu şekilde ileriye gidebileceklerinin farkındayız. Dünya çapında başarı için önce yaptığı işte uzman, yerel düşünce temeli üzerine global vizyon çizebilen bir anlayışa hep beraber sahip olmak zorundayız.

Çözüm İnsan Kaynakları olarak biz önce ülke koşullarımızı, değerlerimizi sonrada tüm bunlar içerisinde dünyayı, değişen iş modellerini, teknolojiyi,  insanları , büyük düşünmeyi ve rekabetin doğru koşulları içerisinde şirketlerimizi en iyilerle bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

Bu buluşmada müşterimizi  temsil eden ilk yüz olduğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle üst düzey görüşmelerimizi  15 yılın üstünde deneyim, bilgi ve beceriye sahip danışmanlarımızla birlikte yürütürüz.  Üst düzey yönetici havuzumuzu büyük bir titizlikle ve etik kurallar çerçevesinde  geliştirir, piyasalardaki değişiklikleri takip ederiz.